
14 серпня 2017 р., в день святкування Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті семи мучеників Маккавеїв, в Свято –покровському Храмі було відслужено божественну Літургію. Перед початком служби було звершено Чин освячення води . Очолив службу настоятель Храму прот. Георгій Кузнєцов , йому співслужили ієрей Валентин та прот. Миколай . Після читання святого Євангелія настоятель звернувся до присутніх у Храмі з повчальною проповіддю .Після Літургії були освячені, принесені прихожанами храму квіти, мак і мед.


















