Подорож до Митрополичої ялинки

7 січня учні недільної школи Свято-Покровського  Коростенського храму, та Храму “Всецариця”  відвідали Національну оперу України,  де стали учасникми митрополичої ялинки.
   7 січня, в день свята Різдва Христового, у Національній опері Україні відбулося дитяче благодійне свято «Різдвяний вертеп-2019». Настоятелем Храму протоієреєм Георгієм Кузнєцовим, було організовано поїздку  маленьких прихожан  недільної школи до столиці, де діти отримали незабутні та приємні враження! Митрополича ялинка проходить вже сімнадцятий  рік поспіль. На заході панувала захоплююча святкова атмосфера, у фойє приміщення Національної опери для малечі були організовані різноманітні майстер-класи. Для всіх присутніх було проведено святкову виставу “Пінокіо”. Після концертної програми дітлахи отримали солодкі подарунки і найкращі номери журналу “Отрок” Від щирого серця дякує всім, завдяки кому ця чудова подорож стала можливою!